MÖBLER / Bord / Soffbord 6387407
nr 638 7407
Soffbord
30-tal, alm, Dia85, höjd: 64
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 maj 2010
kl 17:48:12
200 kr
Träslag; Alm
Träslag; Almrot
Från almens rotansvällning.
Sven Palmqvist (1906-1984)
Carl Malmsten (1888-1972)
Svensk inredningsarkitekt, möbelarkitekt och professor
Soffbord
Kondition: slitage, skador
nr 638 7407
Soffbord
30-tal, alm, Dia85, höjd: 64
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 3 maj 2010 |
Träslag; Alm
Träslag; Almrot
Från almens rotansvällning.
Sven Palmqvist (1906-1984)
Carl Malmsten (1888-1972)
Träslag; Almrot
Från almens rotansvällning.
Sven Palmqvist (1906-1984)
Carl Malmsten (1888-1972)